کانال های سیگنال
اطلاعات تماس
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

آموزش صرافی بایننس

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
رایگان

آموزش کامل صرافی بایننس به همراه نکاتی درمورد پله ای خارج شدن از پوزیشن در این صرافی

یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال که توانسته است مورد توجه کاربران زیادی قرار بگیرد، صرافی بایننس است. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، صرافی‌های مختلفی وجود دارند و معامله‌گران بازارهای مالی، می‌توانند به این صرافی‌ها مراجعه کنند. یکی از بهترین صرافی ها برای این کار، صرافی بایننس است.

تعدادی از این صرافی‌ها، به علت کارایی پایین و خدمات نامناسبی که ارائه می‌دادند، به مرور کنار گذاشته شدند. برخی از صرافی‌ها، همچون صرافی بایننس، بای بیت و کوکوین صرافی‌های محبوبی برای معامله‌گران بازارهای مالی به شمار می‌روند.

علت محبوبیت صرافی بایننس را می توان در سهولت استفاده و همچنین امنیت بالای آن دانست. با توجه به اینکه کار کردن با صرافی های خرید و فروش ارز دیجیتال، نیاز به آموزش دارد تا معامله‌گران بتوانند راحت‌تر تبادلات خود را در بازارهای مالی انجام دهند؛ می‌توانید از دوره های آموزشی در این زمینه استفاده کنید. یکی از این دوره ها، دوره آموزشی بایننس فرزین صدوقی است

فرزین صدوقی علاوه بر آموزش دورۀ بایننس، به آموزش ارز دیجیتال نیز می‌پردازد. شما با کمک فرزین صدوقی می توانید علاوه بر آموزش های مربوطه، از انواع کانال سیگنال ارز دیجیتال برای اطلاع از زمان انجام معاملات استفاده کنید و به بیشترین درآمد از این بازار مالی برسید.

تاریخچه صرافی بایننس

صرافی بایننس یکی از بهترین مراکز، برای خرید و فروش ارزهای مهمی مانند بیت کوین است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ توسط فردی به نام چانگپنگ ژائو، تاسیس شد. چانگپنگ ژائو یکی از بنیانگذاران این صرافی چینی است. با گذشت زمان، بسیاری از معامله‌گران بازارهای مالی، با این صرافی آشنا شدند و شروع به استفاده از آن کردند.

زمانی که صرافی بایننس به وجود آمد، ابر قدرت‌های بسیار زیادی در رابطه با خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود داشت. ابر قدرت بودن این صرافی‌ها باعث شد که رقابت با آنها، برای صرافی بایننس بسیار سخت باشد. حتی تا چند سال گذشته، با توجه اینکه معامله‌گران زیادی در سر تا سر جهان، به صرافی‌های بزرگ و معتبر متفاوتی اعتماد داشتند، بسیاری از معامله‌گران، به سمت صرافی بایننس نمی‌رفتند. اما بعد از گذشت مدتی، برخی از صرافی‌های محبوب و بزرگ، بعضی از کشورها را تحریم کردند. به گونه‌ای که معامله‌گرانی که در کشورهای تحریم شده زندگی می‌کردند، نمی‌توانستند در این صرافی‌ها حساب داشته باشند. به همین دلیل، به تدریج صرافی‌های جدیدی مانند صرافی بایننس، رشد پیدا کردند.

مزایای استفاده از صرافی بایننس چیست؟

صرافی بایننس در اوایل شروع به کار خود، خدمات زیادی را ارائه نمی‌کرد. اما به مرور زمان، این صرافی با استقبال زیاد مردم مواجه شد و پس از جذب بسیاری از معامله‌گران، توانست با گسترده کردن بستر خدمات خود، دامنه کاربرد خود را در سراسر جهان افزایش دهد.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از صرافی بایننس این است که استفاده از خدمات آن بسیار راحت است. در واقع این صرافی بستری را فراهم کرده است که حتی شخصی که اطلاعاتی در رابطه با کارکردن با آن را ندارد نیز، به راحتی می‌تواند از خدمات این صرافی استفاده کند.

معامله‌گران، معاملات خود را با امنیت کامل و بدون به وجود آمدن کوچک‌ترین مشکل یا خطا در محاسبات، انجام می‌دهند. یکی دیگر از مزایای صرافی بایننس این است که معامله‌گران قادر هستند تا با استفاده از آن، خرید و فروش‌های خود را با سرعت بسیار زیادی انجام دهند.

علاوه بر این، صرافی بایننس، کوین‌های مختلفی را پشتیبانی می‌کند. با این حال متاسفانه این صرافی نیز کشور ایران را تحریم کرده است. به همین دلیل نمی‌توان بدون استفاده از فیلترشکن از این صرافی استفاده کرد و اگر شما از آی پی ایران برای ورود به صرافی استفاده کنید، اجازه ورود نخواهید داشت.

نحوه کار صرافی بایننس چگونه است؟

یکی از مزایای صرافی بایننس این است که نحوه کار کردن با آن بسیار راحت است و تنها کاری که معامله‌گران بازارهای مالی باید انجام دهند، این است که این صرافی را دریافت کرده و حجم معاملات خود را وارد آن کنند. یعنی به تعداد معاملاتی که شما برای خرید و فروش‌های خود ثبت می‌کنید، امکان دریافت کمیسیون و کارمزد نیز وجود دارد.

همچنین انجام معاملات در این بستر، با سرعت بسیار زیادی انجام می‌شود. این روزها صرافی بایننس به یک محل مناسب برای ترید و تبادل ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. در واقع یکی از مهم‌ترین کارهایی که معامله گران در این صرافی انجام می‌دهند این است که با استفاده از حساب خود، ارز دیجیتال دلخواه خود را شارژ کرده یا برای تبدیل ارز دیجیتال خود، از بایننس استفاده می‌کنند.

میزان کارمزد صرافی بایننس چقدر است؟

صرافی بایننس کارمزد ثابتی ندارد. برخلاف بسیاری از صرافی‌های دیگر، میزان کارمزد در این صرافی، به حجم معاملاتی که شما به صورت ماهانه یا در دوره‌های زمانی خاص انجام می‌دهید، مربوط می‌شود. میزان کارمزد صرافی بایننس، بر اساس بیت کوین‌هایی که شما در طول یک ماه خرید و فروش می‌کنید، تعیین می‌شود. به عنوان مثال، برای برخی از معاملات مربوط به بیت کوین، کارمزد‌ها در حدود یک دهم درصد خواهد بود. نکته مهم این است که تنها زمانی باید کارمزد دریافت شود که شما بخواهید از حساب برداشت داشته باشید. زمانی که بخواهید مبلغی را به حساب خود واریز کنید، کارمزد دریافت نمی‌شود.

اگر شما تمایل دارید از صرافی های دیگر برای خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده کنید، می توانید دوره آموزش کوکوین یا دوره آموزش صرافی بای بیت فرزین صدوقی را مشاهده کنید و به راحتی کار با این صرافی ها را بیاموزید. شما با ثبت نام و شرکت در این دوره ها قادر خواهید شد تا به راحتی معاملات خود را در بازار‌های مالی انجام دهید و صفر تا صد نکات و موارد لازم برای انجام معاملات در این صرافی ها را بیاموزید.

بهترین دوره آموزش ترید با بایننس

دوره آموزشی بایننس، برای افرادی که قصد یادگیری خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های ارز دیجیتال را دارند، دوره بسیار مهمی به شمار می رود. اکثر افراد، به خصوص افرادی که در زمینه خرید و فروش و کار کردن با ارزهای دیجیتال مبتدی هستند و تجربه چندانی در این مورد ندارند، ممکن است در این زمینه، با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند.

با کمک فرزین صدوقی شما می توانید آموزش تمامی صرافی های ارز دیجیتال را دریافت کنید. بسته به اینکه شما خرید و فروش خود را با چه صرافی انجام می‌دهید، کافیست به وب سایت معرفی شده مراجعه کنید و صرافی مورد نظر خود را پیدا کنید. سپس با استفاده از آموزش های مربوطه، صفر تا صد کار با آن صرافی، نحوه خرید و فروش و کار کردن با آن را بیاموزید.

یکی از مزایای شرکت در این دورۀ آموزشی این است که شگردها و نکته‌های بسیار مهمی در رابطه با خرید و فروش و کارمزد‌های موجود در صرافی‌های مختلف (مانند صرافی بایننس)، به کاربران آموزش داده می‌شود. این نکات و شگردها، می‌توانند برای سودآوری و کسب درآمد بیشتر مورد استفاده قرار گیرند.

در این دوره، آموزش کامل صرافی بایننس به همراه نکاتی درمورد پله ای خارج شدن از پوزیشن در این صرافی داده می شود. شما می توانید با استفاده از این دوره ها و همچنین کانال های سیگنالی همچون کانال سیگنال اسپات یا کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان، بهترین عملکرد و سودآوری را از بازار ارز دیجیتال کسب کنید.